пʼятниця, 11 грудня 2015 р.

Роль публічних бібліотек у формуванні національної свідомості і патріотичних почуттів користувачів в умовах сьогодення

 За такою темою у центральній районній бібліотеці 11 грудня відбувся семінар  бібліотечних працівників Новосанжарської ЦБС. Бібліотеки стають інформаційною основою та своєрідними символами державної незалежності і самобутності. Як новий інститут державності вони орієнтовані на здійснення функцій, які умовно можна охарактеризувати як функції «національної пам’яті». Тому на семінарі розглядалися такі актуальні питання:
1.  Бібліотека в умовах концептуальних змін суспільства і основні напрямки діяльності бібліотек.  - (директор  ЦБС В.В. Нездойминога)
2. Сучасні тенденції, проблеми, нестандартні підходи до організації  роботи з користувачами в питаннях формування національної свідомості, патріотичних почуттів. «З Україною в серці» - патріотичний проект ЦБС. (Методист ЦРБ Л. Бесараб)

3. Роль і місце бібліотек у формуванні національної свідомості, патріотизму підростаючого покоління, популяризації національно-культурного надбання". - ( заст. директора по роботі з дітьми Г.Г.Чернова)
4.  Популяризація сучасної української літератури та просування читання, як один з головних методів формування національної свідомості молоді. (Зав. відділом обслуговування ЦРБ Паттієва Т.І.)
5. Консультації : «інформаційні ресурси бібліотек на допомогу розвитку ідей національної єдності та патріотизму в умовах військової загрози». «Нові форми в бібліотечній практиці.» « ЦРІ в сільських бібліотеках» - ( Бібліограф ЦРБ Материнко С.М.)
6. Обмін досвідом.Немає коментарів:

Дописати коментар